Переможець конкурсу від Lipton

Конкурс креативних ідей для проекту "Простір спілкування" від ТМ "Lipton" знайшов свого переможця

29 вересня 2017 р. 

Вже майже півроку «розумні» та функціональні лави на сонячних батареях з безкоштовним Wi-Fi та USB-портами для підзарядки мобільних гаджетів, а також інтерактивні смітники з датчиками одиниць викинутого сміття тішать відвідувачів «Простору спілкування» у Сквері №2 на Контрактовій площі. 

А ми протягом всього літа збирали заявки на конкурс креативних ідей для Скверу від небайдужих до довкілля громадян. Ми прагнули залучити якомога більше мешканців міста до участі у конкурсі та представити свою ідею для благоустрою міського простору

Авторитетне журі, до складу якого увійшли представники ТОВ «Юнілівер Україна», Подільської ОДА, КП по утриманню зелених насаджень Подільського району, а також лідери думок, громадські активісти та архітектори, оцінювало ідеї за критеріями відповідно до офіційних правил Конкурсу.

Сьогодні ми радо оголошуємо переможця конкурсу ідей для «Простору спілкування» - Альону Горошко, яка презентувала ідею «Комплексного лікування дерев» та отримала від членів журі переможні 100 (сто) балів.

Вітаємо Альону з перемогою та розпочинаємо втілювати ідею у життя!

З детальними результатами проведення конкурсу можна ознайомитися у Протоколі

Нагадаємо, що 27 травня 2017 року у Сквері №2 на Контрактовій площі було відкрито сучасний міський майданчик для приємного спілкування дітей та дорослих  - «Простір спілкування». В цей же день оголошено конкурс на найкращу ідею креативної конструкції або благоустрою Скверу. Проект «Простір спілкування» від ТМ «Lipton» став внеском ТОВ «Юнілівер Україна» у розвиток благоустрою столиці.


imgpsh_fullsize  

TOP