Нові смаки чорного чаю Lipton Yellow Label

Представляємо нову  колекцію чорного чаю Lipton! Класичний Lipton Yellow Label доповнився кількома смаками, що припадуть до душі всім шанувальникам чорного чаю.

Міцний чай Lipton English Breakfast, що чудово бадьорить – це ідеальний напій для початку дня. Він дарує енергію, сили й натхнення, та налаштовує на потрібну хвилю з самого ранку. Смак, що пробуджує, як перший промінь сонця – що може бути краще? Одна чашка високоякісного чорного чаю з насиченим смаком і благородним, м’яким ароматом збадьорить у ранкові години та зробить ваше пробудження комфортним, а день максимально продуктивним.

Шанувальникам цейлонського чаю припаде до душі Lipton Royal Ceylon, помірно міцний чорний чай з багатим, яскравим, насиченим смаком і ароматом. Новинка від Lipton стане ідеальним завершенням обідньої перерви чи ланчу, подарує вам імпульс для грандіозних звершень. Lipton Royal Ceylon – це високоякісний 100% цейлонський чай, що стане надійним компаньйоном у кожній важливій справі, яка потребує ясності думки, бадьорості духу й тіла.

Чай Lipton Earl Grey – це благородний та вишуканий смак для тих, хто обирає лише найкраще та відкриває нові горизонти. Вам сподобається поєднання глибини смаку класичного чорного чаю з пікантним ароматом бергамота. Цей напій справедливо називають «чайним королем». Обожнюєте бадьорі та свіжі нотки бергамота і терпку міцність високоякісного чорного чаю? Тоді Lipton Earl Grey стане для вас ідеальним компаньйоном, що дарує насолоду смаком у будь-яку пору дня.

Чорний чай Lipton Magic Aroma – це напій, що дарує водночас бадьорість і ніжність, налаштовує на щирі розмови, створює романтичну атмосферу і розслабляє. Він ідеально підходить для чаювання ввечері чи в будь-який час, коли хочеться зробити паузу, взяти невеличкий тайм-аут. Потіште себе, пригостіть близьких, друзів і колег цим чаєм. Вони оцінять його м’який букет і смак, яскравий і свіжий аромат, що «розповідає» про безкінечні сонячні дні, відпочинок на природі, мрії, подорожі, дивовижні відкриття та неймовірні враження.

Секрет насиченого смаку чаю Lipton Yellow Label криється в технології виробництва. Спеціалісти Інституту чаю Lipton восени 2011-го року створили принципово нову технологію: уже через декілька годин після збору з чайних листочків витискається натуральний сік, який згодом додається до обробленого листя перед його висушуванням, що дозволяє чаю набути виключно глибокого смаку та яскравого аромату. 
TOP