Конкурс від Lipton

27 травня 2017 року в історичному центрі Києва, на Контрактовій площі, відбулося урочисте відкриття "Простору спілкування" - сучасного міського майданчика для приємного спілкування дітей та дорослих 


1 


Тут можна знайти «розумні» функціональні лави на сонячних батарейках з безкоштовним Wi-Fi та USB-портами для підзарядки мобільних приладів, а також інтерактивні урни з датчиками одиниць викинутого сміття, що будуть стимулювати відвідувачів дбайливо ставитись до навколишнього середовища і турбуватись про красу міста. 


2 

3


У день відкриття «Простору спілкування» усіх охочих пригощали запашним чаєм, прохолодними коктейлями та запрошували відпочити на м’яких пуфах. Містяни та гості столиці охоче долучились до святкування та розважальної програми, брали участь у квестах, конкурсах, майстер-класах, фотографувалися на фото-зоні та одразу ж отримували миттєве фото на згадку.

Для благоустрою прилеглих до Контрактової площі скверів компанія ТОВ «Юнілівер Україна» та бренд Lipton пофарбували лави та урни, посадили квіти навколо пам’ятника Григорію Сковороді.  

Однак найголовніше - не це: бренд Lipton піклується про мешканців та гостей столиці та запрошує їх зробити свій внесок у благоустрій міста - взяти участь у конкурсі на найкращий креативний проект конструкції для скверу. Головне побажання до креативних ідей – конструкція повинна мати прикладну користь для скверу та його відвідувачів, а також відповідати загальному стилю локації.  

Конкурс триває з 27 травня по 24 липня 2017 року включно. Вибір переможця буде зроблено авторитетним журі конкурсу шляхом електронного голосування (оцінки заявок) та оголошено 29 вересня 2017 року. Ідея-переможець креативної конструкції або благоустрою буде реалізована коштом компанії у жовтні 2017 року.

imgpsh_fullsize  

TOP