Стійкий розвиток і Lipton

Rain Forest Alliance

Стійкий розвиток і Lipton 


Що таке стійкий розвиток? Згідно з даними Комісії Організації Об’єднаних Націй зі стійкого розвитку (United Nations Commission on Environment and Development), це поняття прогресу, який «задовольняє потреби нинішнього покоління, не обмежуючи можливості майбутніх поколінь задовольняти свої власні потреби». 


Об'єднання з захисту тропічних лісів

Об’єднання з захисту тропічних лісів (Rainforest Alliance) є незалежною організацією, що працює з фізичними особами, спільнотами і компаніями, що залежать від землеробства. Її діяльність спрямована на зниження негативного впливу на навколишнє середовище і підвищення соціальної та економічної вигоди. 


Сертифікація Об’єднання з захисту тропічних лісів (Rainforest Alliance) рекомендує три напрямки діяльності для стійкого розвитку сільськогосподарських культур і пасовищ – охорона навколишнього середовища, соціальна справедливість і економічна ефективність. Оскільки жоден принцип стійкого розвитку не може сам забезпечити довготривалий успіх, Федерація допомагає досягти позитивних результатів за всіма трьома напрямками. 

Обираючи продукти Rainforest Alliance Certified Lipton, ви підтримуєте фермерів, що працюють над поліпшенням рівня життя і захищають майбутнє нашої планети. 

TOP