Історія чаю Lipton®

10 Commitments For The Future
Історія чаю Lipton® 

Початок історії чаю Lipton®
У 1890 році сер Томас Ліптон придбав свою першу чайну плантацію. Він купив 5 500 акрів чайної плантації Dambatenne на Цейлоні і реорганізував її, щоб зробити виробництво більш ефективним.


Сер Томас Ліптон - геній маркетингу
Томас Ліптон був великий фанат рекламних акцій. Після прибуття 20 000 тюків чаю в Глазго він влаштував велику вечірку з духовим оркестром і парадом волинщиків. Коли в Глазго в 1871 році відкрився перший продуктовий магазин, він замовив найбільший сир у світі і навіть випустив власну валюту Lipton®.
До того моменту, як Томас Ліптон привіз до Європи свою першу партію чаю, він уже був мільйонером.

Зниження вартості чаю
У 1893 році Сер Томас Ліптон офіційно заснував компанію по упаковці чаю Thomas J Lipton Co.® в Хобокені, Нью-Джерсі. Він вважав, що чай має бути доступний всім людям, а не тільки багатим. Тому він прагнув знизити вартість його упаковки і доставки.
Замість того, щоб доставляти чай в ящиках, сер Томас Ліптон пакував розсипний чай в тари різного розміру. Чай також проходив стандартизацію, і покупці точно знали, чого очікувати.


Історія чайних пакетиків

Чайний пакетик був випадково винайдений американським торговцем Томасом Салливаном. При відправці зразків чаю своїм клієнтам він упакував їх у маленькі шовкові мішечки. Клієнти припустили, що чай потрібно класти в воду прямо в мішечку. Так на світ з'явився чайний пакетик.
Томас Ліптон завжди думав на перспективу і розумів, наскільки важливу роль чайні пакетики зіграють для його бізнесу. Lipton® є першим брендом, який почав наносити інструкції щодо заварювання чаю на ярлик чайного пакетика.


Lipton® і Rainforest Alliance 
Компанія Lipton® продовжує впроваджувати інновації. У США 100% листового чаю проходить сертифікацію Rainforest Alliance Certified ™. Підтримуючи дрібних фермерів, ми гарантуємо екологічне виробництво від етапу збору врожаю до готової чашки чаю ..
Ми продовжуємо створювати нові смаки чаю. Наш асортимент чаю є одним з найбагатших у світі - від холодних фруктових до ароматизованих. Таким чином ми віддаємо належне спадщині Сера Томаса Ліптона.

TOP