Упаковка чаю Lipton®

Цінні речі часто бувають в маленьких упаковках
Тобі відомо, що непотрібним папером від чайних пакетиків можна було б чотири рази обернути Землю? Це величезна кількість паперових відходів. Ми вважаємо, що упаковка Lipton® повинна зберігати свіжість чаю з мінімальним збитком для планети.
Щодня мільйони прихильників чаю у всьому світі насолоджуються його насиченим смаком. Ми придумали, як зберегти свіжий смак чаю з мінімальною кількістю упаковки.
Упаковка чаю Lipton®
При виробництві великих коробок Lipton® використовується на 40% менше паперу в порівнянні з нашими попередніми коробками .. Щоб скоротити шкідливий вплив на навколишню середу, ми припинили використовувати індивідуальні конвертики і зробили коробки більш компактними.
Наші зручні великі упаковки зберігають свіжість кожної порції чаю і скорочують зайву витрату паперу на чайні пакетики.
Зберігаючи свіжість
У тебе може виникнути питання: «Як можна зберегти чай свіжим без індивідуальної упаковки?» Це хороше запитання. Насправді паперова упаковка не зберігає свіжість чаю настільки добре, як прийнято думати. Цікаво, правда? Свіжий смак чаю Lipton® зберігається в процесі його виробництва, і це гарантує, що остання порція чаю буде мати такий же чудовий смак, як і перша. Це означає, що ти зможеш насолодитися чудовим смаком чаю, не викидаючи зайвий папір.
Упаковка листового чаю Lipton®
Екологічно безпечний спосіб упаковки застосовується не тільки для наших чайних пакетиків. Упаковка нашого листового чаю зберігає його свіжість і дозволяє нам дотримуватися принципів стабільного розвитку.
Головні цінителі чаю з самого початку не знаходили в ньому нічого примітного. Але це тривало лише до тих пір, допоки король Карл II не одружився на португальській принцесі Катерині Брагансской - великій прихильниці чаю. Бажаючи не відставати від королеви, британці відмовилися від кави і стали обирати чай.
Історія післяобіднього чаю
Післяобідній чай придумала Анна Рассел, герцогиня Бедфордська. Вдень герцогині часто хотілося перекусити. І вона зрозуміла, що чай Дарджилінг із тістечком або сендвічем буде ідеальним рішенням. Так на світ з'явився післяобідній чай.
Продаж і контрабанда чаю
Через високі податки, чай в Британії коштував дорого. Ця обставина відкрила двері для контрабанди і нелегального споживання чаю. У 18 столітті чай переважно імпортувався нелегально. Уряд знизив податки, і чай швидко перетворився в доступний напій.
Історія чайних пакетиків
Вважається, що чайний пакетик винайшов Томас Салліван, торговець з Нью-Йорка. Томас Салліван відправив своїм клієнтам зразки чаю в шовкових мішечках. Вони припустили, що чай треба заварювати прямо в мішечку, і це виявилося дуже зручним. Таким чином, на світ з'явився чайний пакетик. Від китайських імператорів до португальських принцес і торговців з Нью-Йорка - нам потрібно подякувати самим різним людям за чашку чаю Lipton®. Підніми свою чашку за всіх них, коли наступного разу будеш пити підбадьорливий чай.
TOP